Przejdź do treści Przejdź do menu

PARADA ZAJAK-ów

14-06-2022 10:56

"KAŻDY Z NAS JEST JAKIŚ, KAŻDY Z NAS JEST INNY"

We wtorek 7 czerwca uczniowie klasy 1D brali udział w paradzie Zajaki. Parada była podsumowaniem projektu „Dbam o siebie”. Celem tego projektu było zwrócenie uwagi na problem pogarszającego się zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.             

                                                                                                            

Program „Dbam o siebie” był realizowany w naszej szkole poprzez zajęcia psychoedukacyjne, które miały na celu wsparcie młodzieży w problemach wygenerowanych przez czas pandemii (tj. lęk społeczny, obniżona samoocena). Po uroczystym otwarciu imprezy na placu Ratuszowym przez Prezydenta Miasta  - Pana Jarosława Klimaszewskiego, barwny korowód przemaszerował ulicami miasta i zakończył się piknikiem w Parku Słowackiego, gdzie uczniowie korzystali z licznych atrakcji.

Nasza Szkoła za udział  w projekcie została nagrodzona pamiątkowym dyplomem oraz nagrodą w formie karty podarunkowej.