Przejdź do treści Przejdź do menu

UCZNIOWIE KENa ZAWSZE NAJ!!!

14-06-2022 10:49

28.05.2022r. w sobotę odbył się korowód ulicami miasta Bielska-Białej z okazji XXVII Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego. Hasłem przewodnim tegorocznego korowodu był "Bezpieczny Dzień Dziecka". Zarówno scenografia, jak i charakteryzacja uczniów IVLO NAJbardziej obrazowała zabawy związane z radosnymi obchodami Dnia Dziecka.

Nasi uczniowie przedstawili się jako NAJliczniejsza grupa ze wszystkich szkół ponadpodstawowych, mieli NAJbardziej kolorowe kostiumy,tańczyli NAJpiękniej, śpiewali NAJgłośniej, NAJwspanialej reprezentowali szkołę zdobywając zaszczytne III miejsce w kategorii "KOROWÓD".

Wielkie podziękowania dla wszystkich naszych uczniów zaangażowanych w przygotowania do korowodu oraz dla Panów Piotra K. i Piotra O. za bezinteresowne wsparcie techniczne i organizacyjne oraz oczywiście dla naszych NAJfajniejszych Pań: Katarzyny Cieślickiej, Anny Filip-Rękawek, Agnieszki Jędrusiak-Malec i Magdaleny Tomaszek, bez których ta impreza nie byłaby taka NAJ!