Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dni Otwarte ATH

27-09-2022 19:15 WSPÓŁPRACA Z UBB

Klasy 4A i 4B w poniedziałek 26.09. odwiedziły Akademię Techniczno - Humanistyczną w pierwszym dniu Dni Otwartych ATH.
Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach laboratoryjnych z przedmiotów przyrodniczych tj. : "Niezwykłe właściwości wody", "Nawozy azotowe - blaski i cienie", "Wybrane prawa i zjawiska fizyczno-chemiczna w pokazach" czy "Badania niszczące materiałów". Wielkim zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z laboratorium mikroskopowego z oznaczania makrobezkręgowców "Makrobezkręgowce bentosowe w ocenie stanu wód powierzchniowych". Warto wspomnieć, że uczeń naszej szkoły - Konrad, zdobył cenną nagrodę w konkursie prowadzonym przez pracowników ATH. Gratulujemy!