Bieżący tydzień: 6 kwietnia - 12 kwietnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
język angielski
3 E j. angielski M. Marek - Marek M. (110b)
język angielski
3 E j. angielski P. Rusin - Rusin P. (116)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
wychowanie fizyczne
3 wf E1 - Cieślicka K. (s2)
wychowanie fizyczne
3 wf E2 - Bogusz P. (s2)
historia
3 E język polski, historia, język angielski - Piszcz Ł. (12)
lekcja biblioteczna
3 E - bez religii - Pala L. (2)
religia
3 E - religia - Jonik M. (111)
język angielski
3 E j. angielski M. Marek - Marek M. (112)
język angielski
3 E j. angielski P. Rusin - Rusin P. (116)
język angielski
3 E j. angielski M. Marek - Marek M. (110a)
język angielski
3 E j. angielski P. Rusin - Rusin P. (116)
język angielski
3 E j. angielski M. Marek - Marek M. (110a)
język angielski
3 E j. angielski P. Rusin - Rusin P. (116)
przyroda
3 E język polski, historia, język angielski - Oświęcimska J. (111)
historia
3 E język polski, historia, język angielski - Piszcz Ł. (12)
wychowanie fizyczne
3 wf E1 - Cieślicka K. (sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
3 wf E2 - Bogusz P. (sala gimnastyczna 1)
język angielski
3 E j. angielski M. Marek - Marek M. (110a)
język angielski
3 E j. angielski P. Rusin - Rusin P. (116)
język angielski
3 E j. angielski M. Marek - Marek M. (110a)
język angielski
3 E j. angielski P. Rusin - Rusin P. (116)
zajęcia z wychowawcą
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
matematyka
3 E język polski, historia, język angielski - Krańczuk E. (13)
wychowanie fizyczne
3 wf E1 - Cieślicka K. (sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
3 wf E2 - Bogusz P. (sala gimnastyczna 1)
historia
3 E język polski, historia, język angielski - Piszcz Ł. (12)
język francuski
3 j. francuski kontynuacja A/B/C/D/E - Zemanek D. (116)
język niemiecki
3 j. niemiecki kontynuacja A/E - Wisła M. (09)
matematyka
3 E język polski, historia, język angielski - Krańczuk E. (13)
język hiszpański
3 j. hiszpański początek B/C/E - Castillo-Żarczyński L. (110b)
język włoski
3 j. włoski początek E/F - Kalabińska B. (106)
matematyka
3 E język polski, historia, język angielski - Krańczuk E. (13)
matematyka
3 E język polski, historia, język angielski - Krańczuk E. (13)
język francuski
3 j. francuski kontynuacja A/B/C/D/E - Zemanek D. (116)
język niemiecki
3 j. niemiecki kontynuacja A/E - Wisła M. (09)
język hiszpański
3 j. hiszpański początek B/C/E - Castillo-Żarczyński L. (110b)
język włoski
3 j. włoski początek E/F - Kalabińska B. (106)
język polski
3 E język polski, historia, język angielski - Maślanka R. (9)
religia
3 E - religia - Jonik M. (012)
lekcja biblioteczna
3 E bez religii piątek - Pala L. (2)
przyroda
3 E język polski, historia, język angielski - Oświęcimska J. (103)
język francuski
3 j. francuski początek A/B/C/D/F - Zemanek D. (116)
język rosyjski
3 j. rosyjski początek A/C/D/E - Jurusik-Wasilewska S. (110a)
język włoski
3 j. włoski kontynuacja A/B/C/D/E/F - Kalabińska B. (106)
język francuski
3 j. francuski początek A/B/C/D/F - Zemanek D. (116)
język rosyjski
3 j. rosyjski początek A/C/D/E - Jurusik-Wasilewska S. (110a)
język włoski
3 j. włoski kontynuacja A/B/C/D/E/F - Kalabińska B. (106)
07:30
1
08:15
08:25
2
09:10
09:20
3
10:05
10:20
4
11:05
11:15
5
12:00
12:15
6
13:00
13:10
7
13:55
14:05
8
14:50
15:00
9
15:45