Bieżący tydzień: 6 kwietnia - 12 kwietnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
geografia
3 D matematyka, geografia, język angielski - Kurz B. (109)
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
język włoski
3 j. włoski początek D - Kalabińska B. (13)
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (114)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (110a)
lekcja biblioteczna
3 D - bez religii - Zemanek D. (2)
religia
3 D - religia - Mieszczak Ł. (115)
język włoski
3 j. włoski początek D - Kalabińska B. (13)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (110b)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (106)
historia i społeczeństwo
3 D matematyka, geografia, język angielski - Kazała A. (11)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (114)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (110a)
geografia
3 D matematyka, geografia, język angielski - Kurz B. (109)
geografia
3 D matematyka, geografia, język angielski - Kurz B. (109)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (110b)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (106)
geografia
3 D matematyka, geografia, język angielski - Kurz B. (109)
język polski
3 D matematyka, geografia, język angielski - Pawłowska M. (7)
język polski
3 D matematyka, geografia, język angielski - Pawłowska M. (7)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (114)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (110b)
język polski
3 D matematyka, geografia, język angielski - Pawłowska M. (7)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (114)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (110a)
wychowanie fizyczne
3 wf D1 - Kosma-Drwięga S. (sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
3 wf D2 - Cieślicka K. (sala gimnastyczna 1)
język angielski
3 d 1. Grupa - Szczerska E. (114)
język angielski
3 d 2. Grupa - Sachajko-Polke A. (110b)
język polski
3 D matematyka, geografia, język angielski - Pawłowska M. (7)
wychowanie fizyczne
3 wf D1 - Kosma-Drwięga S. (s2)
wychowanie fizyczne
3 wf D2 - Cieślicka K. (s2)
matematyka
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
religia
3 D - religia - Mieszczak Ł. (115)
zajęcia z wychowawcą
3 D matematyka, geografia, język angielski - Krańczuk E. (13)
wychowanie fizyczne
3 wf D1 - Kosma-Drwięga S. (s2)
wychowanie fizyczne
3 wf D2 - Cieślicka K. (s2)
język francuski
3 j. francuski początek A/B/C/D/F - Zemanek D. (116)
język hiszpański
3 j. hiszpański początek A/D/F - Castillo-Żarczyński L. (110b)
język niemiecki
3 j. niemiecki kontynuacja D/F - Wisła M. (9)
język rosyjski
3 j. rosyjski początek A/C/D/E - Jurusik-Wasilewska S. (110a)
język włoski
3 j. włoski kontynuacja A/B/C/D/E/F - Kalabińska B. (106)
język francuski
3 j. francuski początek A/B/C/D/F - Zemanek D. (116)
język hiszpański
3 j. hiszpański początek A/D/F - Castillo-Żarczyński L. (110b)
język niemiecki
3 j. niemiecki kontynuacja D/F - Wisła M. (9)
język rosyjski
3 j. rosyjski początek A/C/D/E - Jurusik-Wasilewska S. (110a)
język włoski
3 j. włoski kontynuacja A/B/C/D/E/F - Kalabińska B. (106)
07:30
1
08:15
08:25
2
09:10
09:20
3
10:05
10:20
4
11:05
11:15
5
12:00
12:15
6
13:00
13:10
7
13:55
14:05
8
14:50
15:00
9
15:45