Bieżący tydzień: 6 kwietnia - 12 kwietnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
doradztwo zawodowe
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Goliasz R. (12)
religia
1 d religia - Jonik M. (111)
matematyka
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Wranik M. (15)
język angielski
1 d 1. Grupa - Rusin P. (110b)
język angielski
1 d 2. Grupa - Marek M. (110a)
historia
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Rączka K. (6)
biologia
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Furtak-Waluś B. (107)
historia
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Rączka K. (9)
język angielski
1 d 1. Grupa - Rusin P. (110b)
język angielski
1 d 2. Grupa - Marek M. (110a)
język niemiecki
1 1d n 1e n - Wisła M. (09)
matematyka
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Wranik M. (15)
informatyka
1 d 1. Grupa - Kamień E. (16)
fizyka
1 d 2. Grupa - Jędrusiak-Malec A. (110a)
fizyka
1 d 1. Grupa - Jędrusiak-Malec A. (110b)
informatyka
1 d 2. Grupa - Kamień E. (2)
wychowanie fizyczne
1 wf D1 - Bogusz P. (s2)
wychowanie fizyczne
1 wf D2 - Kostka B. (s2)
język niemiecki
1 1d n 1e n - Wisła M. (09)
język polski
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Adamczyk-Jóskow L. (6)
język angielski
1 d 1. Grupa - Rusin P. (112)
informatyka
1 d 2. Grupa - Kamień E. (16)
informatyka
1 d 1. Grupa - Kamień E. (2)
fizyka
1 d 2. Grupa - Jędrusiak-Malec A. (110b)
język polski
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Adamczyk-Jóskow L. (6)
chemia
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Tomaszek M. (105)
język polski
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Adamczyk-Jóskow L. (6)
matematyka
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Wranik M. (15)
język polski
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Adamczyk-Jóskow L. (6)
zajęcia z wychowawcą
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Kostka B. (113)
lekcja biblioteczna
1 d bez religii - Pala L. (012)
religia
1 d religia - Jonik M. (113)
fizyka
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Jędrusiak-Malec A. (115)
język hiszpański
1 1c h 1d h - Barcik S. (9)
wiedza o społeczeństwie
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Kazała A. (11)
język francuski
1 1a fp 1b fp 1c fp 1d fp 1e fp - Zemanek D. (116)
język rosyjski
1 1a r 1b r 1c r 1d r 1e r - Jurusik-Wasilewska S. (109)
język włoski
1 1a wp 1d wp 1e wp - Kalabińska B. (113)
filozofia
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Kowaliczek G. (12)
wychowanie fizyczne
1 wf basen AD - Kostka B. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen D1 - Bogusz P. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen D2 - Kosma-Drwięga S. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf niebasenowa AD - Fuczik K. (gimnastyczna1)
język hiszpański
1 1c h 1d h - Barcik S. (9)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Sitek B. (12)
język francuski
1 1a fp 1b fp 1c fp 1d fp 1e fp - Zemanek D. (116)
język rosyjski
1 1a r 1b r 1c r 1d r 1e r - Jurusik-Wasilewska S. (109)
język włoski
1 1a wp 1d wp 1e wp - Kalabińska B. (113)
matematyka
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Wranik M. (15)
wychowanie fizyczne
1 wf basen AD - Kostka B. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen D1 - Bogusz P. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen D2 - Kosma-Drwięga S. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf niebasenowa AD - Fuczik K. (gimnastyczna1)
geografia
1 D matematyka-fizyka-informatyka - Kurz B. (109)
fizyka
1 d 1. Grupa - Jędrusiak-Malec A. (114)
język angielski
1 d 2. Grupa - Marek M. (110a)
07:30
1
08:15
08:25
2
09:10
09:20
3
10:05
10:20
4
11:05
11:15
5
12:00
12:15
6
13:00
13:10
7
13:55
14:05
8
14:50
15:00
9
15:45