Bieżący tydzień: 6 kwietnia - 12 kwietnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
informatyka
1 b grupa 1 - Kamień E. (16)
wychowanie fizyczne
1 wf basen B2 - Jarosz K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen B3 - Cieślicka K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen BC - Kostka B. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf niebasenowa B - Ilewicz J. (gimnastyczna1)
język polski
1 B biologia-chemia-matematyka - Pawłowska M. (7)
lekcja biblioteczna
1 b bez religii - Zemanek D. (2)
religia
1 b religia - Mieszczak Ł. (113)
biologia
1 b grupa 1 - Sapeta M. (107)
chemia
1 b grupa 2 - Tomaszek M. (105)
matematyka
1 B biologia-chemia-matematyka - Wranik M. (15)
wychowanie fizyczne
1 wf basen B2 - Jarosz K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen B3 - Cieślicka K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen BC - Kostka B. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf niebasenowa B - Ilewicz J. (gimnastyczna1)
język polski
1 B biologia-chemia-matematyka - Pawłowska M. (7)
język angielski
1 b grupa 1 - Rusin P. (114)
informatyka
1 b grupa 2 - Kamień E. (16)
chemia
1 b grupa 1 - Tomaszek M. (106)
biologia
1 b grupa 2 - Sapeta M. (107)
wychowanie fizyczne
1 wf B1 - Jarosz K. (s2)
wychowanie fizyczne
1 wf B2 - Kostka B. (sala gimnastyczna 1)
matematyka
1 B biologia-chemia-matematyka - Wranik M. (15)
fizyka
1 B biologia-chemia-matematyka - Jędrusiak-Malec A. (107)
historia
1 B biologia-chemia-matematyka - Piszcz Ł. (12)
matematyka
1 B biologia-chemia-matematyka - Wranik M. (15)
zajęcia z wychowawcą
1 B biologia-chemia-matematyka - Pawłowska M. (7)
język angielski
1 b grupa 1 - Rusin P. (15)
biologia
1 b grupa 2 - Sapeta M. (107)
chemia
1 B biologia-chemia-matematyka - Tomaszek M. (105)
matematyka
1 B biologia-chemia-matematyka - Wranik M. (15)
geografia
1 B biologia-chemia-matematyka - Kurz B. (109)
język polski
1 B biologia-chemia-matematyka - Pawłowska M. (7)
historia
1 B biologia-chemia-matematyka - Piszcz Ł. (12)
lekcja biblioteczna
1 B bez religii piątek - Pala L. (2)
religia
1 b religia - Mieszczak Ł. (114)
filozofia
1 B biologia-chemia-matematyka - Kowaliczek G. (12)
język niemiecki
1 1b n - Wisła M. (09)
język włoski
1 1b wp 1c wp - Kalabińska B. (111)
wiedza o społeczeństwie
1 B biologia-chemia-matematyka - Kazała A. (11)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 B biologia-chemia-matematyka - Sitek B. (12)
język francuski
1 1a fp 1b fp 1c fp 1d fp 1e fp - Zemanek D. (116)
język rosyjski
1 1a r 1b r 1c r 1d r 1e r - Jurusik-Wasilewska S. (109)
język hiszpański
1 1b h 1e h - Castillo-Żarczyński L. (110b)
język angielski
1 b grupa 1 - Rusin P. (6)
język niemiecki
1 1b n - Wisła M. (09)
język włoski
1 1b wp 1c wp - Kalabińska B. (111)
biologia
1 B biologia-chemia-matematyka - Sapeta M. (107)
biologia
1 b grupa 1 - Sapeta M. (107)
język angielski
1 b grupa 2 - Szczerska E. (110a)
język francuski
1 1a fp 1b fp 1c fp 1d fp 1e fp - Zemanek D. (116)
język rosyjski
1 1a r 1b r 1c r 1d r 1e r - Jurusik-Wasilewska S. (109)
język hiszpański
1 1b h 1e h - Castillo-Żarczyński L. (110b)
język angielski
1 b grupa 2 - Szczerska E. (110b)
język polski
1 B biologia-chemia-matematyka - Pawłowska M. (7)
język angielski
1 b grupa 2 - Szczerska E. (110b)
07:30
1
08:15
08:25
2
09:10
09:20
3
10:05
10:20
4
11:05
11:15
5
12:00
12:15
6
13:00
13:10
7
13:55
14:05
8
14:50
15:00
9
15:45