Bieżący tydzień: 6 kwietnia - 12 kwietnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
język hiszpański
1 1a h - Barcik S. (7)
informatyka
1 a 1. Grupa - Kamień E. (16)
biologia
1 a 2. Grupa - Szczotka K. (103)
doradztwo zawodowe
1 A biologia-chemia-j.angielski - Goliasz R. (012)
religia
1 a religia - Jonik M. (113)
język hiszpański
1 1a h - Barcik S. (7)
filozofia
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kowaliczek G. (7)
biologia
1 a 1. Grupa - Szczotka K. (103)
informatyka
1 a 2. Grupa - Kamień E. (16)
doradztwo zawodowe
1 A biologia-chemia-j.angielski - Goliasz R. (012)
matematyka
1 A biologia-chemia-j.angielski - Szubert A. (14)
język angielski
1 a 1. Grupa - Sachajko-Polke A. (112)
język angielski
1 a 2. Grupa - Chyla A. (115)
chemia
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kłoda L. (11)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 A biologia-chemia-j.angielski - Sitek B. (12)
geografia
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kurz B. (109)
biologia
1 A biologia-chemia-j.angielski - Szczotka K. (103)
język angielski
1 a 1. Grupa - Sachajko-Polke A. (113)
język angielski
1 a 2. Grupa - Chyla A. (115)
historia
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kazała A. (11)
język angielski
1 a 1. Grupa - Sachajko-Polke A. (110a)
język angielski
1 a 2. Grupa - Chyla A. (115)
matematyka
1 A biologia-chemia-j.angielski - Szubert A. (14)
wiedza o społeczeństwie
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kazała A. (11)
język polski
1 A biologia-chemia-j.angielski - Pawłowska M. (7)
język polski
1 A biologia-chemia-j.angielski - Pawłowska M. (7)
język angielski
1 a 1. Grupa - Sachajko-Polke A. (110a)
język angielski
1 a 2. Grupa - Chyla A. (115)
biologia
1 a 1. Grupa - Szczotka K. (103)
chemia
1 a 2. Grupa - Kłoda L. (106)
wychowanie fizyczne
1 wf A1 - Cieślicka K. (s2)
wychowanie fizyczne
1 wf A2 - Jarosz K. (sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
1 wf A3 - Kosma-Drwięga S. (gimnastyczna1)
język polski
1 A biologia-chemia-j.angielski - Pawłowska M. (7)
zajęcia z wychowawcą
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kamień E. (9)
matematyka
1 A biologia-chemia-j.angielski - Szubert A. (14)
chemia
1 a 1. Grupa - Kłoda L. (105)
biologia
1 a 2. Grupa - Szczotka K. (106)
język francuski
1 1a fp 1b fp 1c fp 1d fp 1e fp - Zemanek D. (116)
język niemiecki
1 1a n 1c n - Wisła M. (09)
język rosyjski
1 1a r 1b r 1c r 1d r 1e r - Jurusik-Wasilewska S. (109)
język włoski
1 1a wp 1d wp 1e wp - Kalabińska B. (113)
historia
1 A biologia-chemia-j.angielski - Kazała A. (11)
wychowanie fizyczne
1 wf basen A1 - Jarosz K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen A2 - Cieślicka K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen AD - Kostka B. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf niebasenowa AD - Fuczik K. (gimnastyczna1)
fizyka
1 A biologia-chemia-j.angielski - Ludwig-Jawura A. (105)
język polski
1 A biologia-chemia-j.angielski - Pawłowska M. (7)
język francuski
1 1a fp 1b fp 1c fp 1d fp 1e fp - Zemanek D. (116)
język niemiecki
1 1a n 1c n - Wisła M. (09)
język rosyjski
1 1a r 1b r 1c r 1d r 1e r - Jurusik-Wasilewska S. (109)
język włoski
1 1a wp 1d wp 1e wp - Kalabińska B. (113)
religia
1 a religia - Jonik M. (113)
wychowanie fizyczne
1 wf basen A1 - Jarosz K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen A2 - Cieślicka K. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf basen AD - Kostka B. (basen)
wychowanie fizyczne
1 wf niebasenowa AD - Fuczik K. (gimnastyczna1)
07:30
1
08:15
08:25
2
09:10
09:20
3
10:05
10:20
4
11:05
11:15
5
12:00
12:15
6
13:00
13:10
7
13:55
14:05
8
14:50